прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
мај

Конкурс "Крв живот значи" 2018.

Ученици школе "Дрво арт" учествовали су и ове године на конкурсу ’’Крв живот значи’’који је организовао Црвени крст Стари град. Тема конкурса је била промоција добровољног, анонимног и неплаћеног давања крви. На конкурсу су учествовати ученици основних и средњих школа са општине Стари град. Категорије изражавања су ликовна, литерарна и видео форма.

Ученица наше школе Александра Братић из одељења  2/1 освојила је 1. место у категорији ликовних радова за ученике од   првог до четвртог разреда средње школе. Ментор ученице је наставница Татјана Митровић.

Награђени рад

април

21. РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ

Овогодишње Републичко такмичење школа у подручју рада шумарство и обрада дрвета одржано је од 19. до 21. априла у Новом Саду у Техничкој школи „Милева Марић-Анштајн“.

Резултати које су остварили наши ученици:

Прво место

Екипно у дисциплини Обрада дрвета

Сташа Маричић у дисциплини Техничко цртање

Друго место

Екипну у дисциплини Пејзажна архитектура

Ања Симић у дисциплини Практичан рад – тапетар

Ана Ђулафић у дисциплини Аранжирање биљног материјала

Треће место

Марија Вукојичић у дисциплини Цвећарство и декоративна дендрологија

Ученике су припремали следећи наставници: Јелена Обрадов (Техничко цртање), Ковачевић Александра (Аранжирање биљног материјала), Јован Анђелковић (Практичан рад - тапетар).

Одржана десета Креативна радионица "Дизајн игралиште - Design playground"

Десета Креативна радионица „Дизајн игралиште – Design Playground“ одржана се у периоду од 5. до 9. марта 2018. године.

На Радионици су, поред ученика наше као школе, учествовaли и ученици из Италије, Бугарске, Аустрије и Мађарске.

Тема овогодишње Радионице била је „Лепота за понети“ или „Beauty to go“.

Радови са овогодишње Радионице

Жири који је оформила компанија Rehau изабрао је најбоље радове.

Награђени радови

Изложба ученичких радова у Музеју примењене уметности

Изложба ученичких радова насталих током десете међународне Креативне радионице  „Дизајн игралиште – Design Playground“одржаве се у Музеју примењене уметности у Београду у периоду од 9. до 16. марта 2018. године.

Отварање Изложбе

Десета Креативна радионица "Дизајн игралиште - Design playground"

Десета Креативна радионица „Дизајн игралиште – Design Playground“ коју наша школа организује сваке године у марту, одржава се у периоду од 5. до 9. марта 2018. године.

На Радионици, поред ученика наше школе, учествују ученици из Италије, Бугарске, Аустрије и Мађарске.

Тема овогодишње Радионице је „Лепота за понети“ или „Beauty to go“.

Радови настали у току Радионице биће изложени у Музеју примењене уметности, од 9. до 16. марта 2018.

Свечано отварање изложбе је у петак, 9. марта у 18 часова.

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација     Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers Solutions