прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
септембар

Препоруке за превенцију вируса COVID19

Препорука запревенцију COVID 19 које је припремио Институт за јавно здравље Србије "др Милан Јовановић Батут" можете преузети овде.

Молимо све ученике, родитеље (старатеље) и запослене да их прочитају!

септембар

Обавештење о почетку наставе у школи

Драги ученици и поштовани родитељи,

обавештавамо вас да ће настава у школи почети да се реализује почев од 28. септембра према распореду и сатници који ће бити истакнути на веб сајту Школе и Гугл учионици.

Практична анстава се, као и до сада, одвија у згради школске радионице.

Као што сте упознати, разлог томе  је санација ученичких тоалета и непостојање хигијенских услова за боравак ученика у главној школској згради. Надали смо се ранијем окончању радова од предвиђеног, али до тога, нажалост, није дошло.

Радујемо се скором сусрету са вама.

Родитељски састанак - 1. разред

Родитељски састанак за родитеље и старатеље ученика 1. разреда одржаће се 31. августа.

Распоред родитељских састанака word

Распоред родитељских састанака pdf

РАСПОРЕД РОДИТЕЉСКИХ САСТАНАКА ЗА ОДЕЉЕЊА ПРВОГ РАЗРЕДА

31.8.2020.

РАЗРЕД/ОДЕЉЕЊЕ

ВРЕМЕ

УЧИОНИЦА

бр. 9

16.00 ч

бр. 4

Фискултурна сала

бр. 3

бр. 8

бр. 7

Обавештење за ученике 1. разреда

Први час одељењске заједнице за ученике 1. разреда одержаће се 1. септембра, у 8 сати (за прву групу) и у 10 сати (за другу групу). Подела на групе биће саопштена на родитељском састанку, 31. августа. Због заштите личних података подела не може бити приказана на сајту Школе.

Детаљан распоред word

бр. 10

бр. 11

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЧЕТКУ ШКОЛСКЕ 2020/21. ГОДИНЕ

Поштовани ученици и родитељи/законски заступници,

Обавештавамо Вас да је почетак школске године планиран за 1. септембар.

У периоду од 1. септембра до даљњег, настава ће се одвијати на даљину, осим практичне наставе за ученике смерова Столар и Тапетар - декоратер.

Када се стекну услови, настава ће се реализовати по комбинованом моделу.

ПРВИ РАЗРЕД

Родитељски састанци са родитељима учника првог разреда одржаће се 31. августа према распореду који ће бити истакнут на веб страници Школе. Очекујте да састанци буду од 17,00 сати.

Ученици првог разреда долазе у Школу 1. септембра према распореду који ће бити истакнут на овим страницама и саопштен родитељима на састанку. Тог дана, имаће само час са одељењским старешином.Том приликом ће добитираспоред часова и све друге информације потребне за почетак рада.

СВИ РАЗРЕДИ

Због радова на санацији ученичких тоалета у главној школској згради у улици Цара Душана 23, за сада не постоје просторни и хигијенски услови за реализацију наставе. Од 1. септембра до окончања радова, настава ће се одвијати као настава на даљину. Очекује се да радови буду окончани средином септембра.

Практична настава у школској радионици, несметано ће се одвијати од самог почетка школске године за оне ученике смерова обраде дрвета чији родитељи су потврдили да дозвољавају долазак у школу.

После завршетка радова, настава ће се одвијати по комбинованом моделу, тј. смењивању наставе у школи и наставе на даљини према распореду о којем ћете благовремено бити обавештени.

Све потребне инфрмације и параметре за приступ платформи за учење ученици ће добити од својих оделјенјских старешина.

прва/ претходна страна/ 1 2 3 4 5  ... /следећа страна /последња
Администрација     Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers Solutions